Дестинација

ВЕЛИГДЕН:
Авион:
Кападокија
 
Истанбул
 
Париз и Дизниленд
 
Барселона
 
Автобус:
Истанбул
 
Виена-Прага-Будимпешта
 
Дубровник
 
Венеција-Рим-Фиренца
 
Виена
 
Будимпешта
 
Атина
 
Сопствен превоз:
Бугарија
 
Крф
 
РУСИЈА:
Санкт Птеребург
 
БУГАРИЈА ЗИМА:
Пампорово 
Банско
 
Боровец
 
Ќустендил
 
Велинград
 
Специјална понуда
 
Ски услуги
 
ЛЕТО 2015:
ТУРЦИЈА:
Рана Резервација
 
2 деца бесплатно во хотел
 
Специјална Понуда
 
ГРЦИЈА:
АПАРТМАНИ:
ХАЛКИДИКИ:
Полихроно
 
Ханиоти
 
Фурка
 
Неа Потидеа
 
СТРИМОНСКИ БРЕГ:
Врасна
 
КРФ:
Агиос Георгиос
 
Кавос и Мораитика
 
СКИЈАТОС:
Скијатос
 
МАКЕДОНИЈА:
Hotel Izgrev Spa & Aquapark
 

Барај Хотел според име
Барај Хотел
Барај слободен хотел и резервирај
Земја
Услуга
Поаѓање
Категорија
Дестинација
Цена -
Дата
Барај слободен лет
Поаѓање
Дата на поаѓање
Пристигнување
Дата на пристигнување
Возрасен
Дете
Бебе
Класа
Барај автобус
Земја
Услуга
Место на поаѓање
Категорија
Дестинација
Цена -
Дата
Ноќи

SPECIJALNA PONUDA

Зима 2014-2015
IZGREV HOTEL SPA & AQUAPARK
5*
BB
ОХРИД
Хотелскиот комплекс Изгрев Спа и Аквапарк е сместен во прекрасната борова шума на самиот брег на Охридското езеро. Лоциран е на 5 километри од градот Струга, 15 километри од Охридскиот аеродром и 20 километри од градот Охрид.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 36,00EURO
FAMILY HOTEL ELA BANSKO
3*
RO
БАНСКО
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 17,00EURO
POLARIS INN APART-HOTEL
APART
RO
БАНСКО
Хотелот е лоциран на околу 250м од главната гондола и на околу 1.8км од центарот на Банско.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 20,00EURO
PIRIN PLACE
APART
RO
БАНСКО
Хотелот е лоциран на околу 150м од главната гондола и на околу 1.5км од центарот на Банско.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 20,00EURO
MARIA ANTOANETA RESIDENCE
4*
BB
БАНСКО
Хотелот е лоциран покрај реката Глазне, на околу 300м од главната гондола и околу 800м од центарот на Банско.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 22,00EURO
ALL SEASONS CLUB
4*
BB
БАНСКО
Хотелот се наоѓа на околу 1км од главната гондола и од центарот на Банско. 
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 21,00EURO
BELMONT APART-HOTEL
APART
SC
БАНСКО
Хотелот е лоциран на околу 500м од главната гондола и околу 2км од центарот на Банско.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 19,00EURO
ROYAL TOWERS
APART
RO
БАНСКО
Хотелот е лоциран на околу 50м од главната гондола и на околу 1.5км од центарот на Банско.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 23,00EURO
GREEN LIFE SKI & SPA RESORT
4*
BB
БАНСКО
Хотелот е лоциран на околу 1км од главната гондола и на околу 2 км од центарот на Банско.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 23,00EURO
MOURA HOTEL  BOROVETS
3*
BB
БОРОВЕЦ
Хотелот е лоциран во центарот на Боровец, на околу 40м од почетната станица на гондола лифтот.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 21,00EURO
EUPHORIA CLUB HOTEL & SPA
4*
BB
БОРОВЕЦ
Хотелот е лоциран на 3км. од центарот на Боровец и на долната станица од гондолата.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 25,00EURO
SOKOL HOTEL
3*
BB
БОРОВЕЦ
Хотелот е лоциран во стариот центар на Боровец, наспроти ледените фонтани (знаменитост во Боровец). Почетната станица на гондола лифтот и центарот на Боровец се на околу 300м.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 24,00EURO
ICEBERG HOTEL BOROVETS
4*
BB
БОРОВЕЦ
Ова е нов луксузен хотел, лоциран 200м од центарот на Боровец и 150м од почетната станица на гондола лифтот.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 27,00EURO
Турција Лето 2015
KERVANSARAY LARA CONGRESS &SPA
5*
UAI
ЛАРА
Хотелот се наоѓа во областа Лара 14км од аеродромот во Анталија и 14км од центарот на градот. Хотелот е на плажа.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 789,00EURO
KERVANSARAY KUNDU BEACH
5*
UAI
ЛАРА
Хотелот се наоѓа во Кунду регионот, 12км од аеродромот во Анталија и 14км од центарот на градот.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 758,00EURO
SIAM ELEGANCE HOTELS & SPA
5*
UAI
БЕЛЕК
Хотелот е лоциран во областа Bogazkent, на 40км од аеродромот во Анталија и 50км од центарот на Анталија.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 641,00EURO
WOW TOPKAPI PALACE
5*
MAXAI
ЛАРА
Хотелот се наоѓа во областа Лара, 20км од аеродромот и 20км од центарот на Анталија.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 759,00EURO
WOW KREMLIN PALACE
5*
MAXAI
ЛАРА
Хотелот се наоѓа во областа Кунду-Анталија, 20км од аеродромот и 20км од центарот на Анталија.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 738,00EURO
EFTALIA AQUA HOTEL
5*
UAI
АЛАНИЈА
Хотелот се наоѓа во областа Turkler, 18км од Аланија и 100км од аеродромот во Анталија.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 622,00EURO
EFTALIA AYTUR HOTEL
4*
HB
АЛАНИЈА
Хотелот се наоѓа во центарот на Аланија и на 125км од аеродромот во Анталија.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 407,00EURO
EFTALIA RESORT
4*
AI
АЛАНИЈА
Хотелот се наоѓа во областа Konakli, 12км од Аланија и 110км од аеродромот во Анталија
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 507,00EURO
EFTALIA SPLASH RESORT
4*
AI
АЛАНИЈА
Хотелот се наоѓа во регионот на Турклер, на 18 км од Аланија и 100 км од аеродромот во Анталија.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 530,00EURO
EFTALIA VILLAGE
5*
AI
АЛАНИЈА
Хотелот се наоѓа во областа Turkler, 18км од Аланија и 100км од аеродромот во Анталија.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 539,00EURO
CLUB PARADISO HOTEL
5*
UAI
АЛАНИЈА
Хотелот се наоѓа во областа Kastel, 7км од Аланија и 130км од аеродромот во Анталија. Хотелскиот комплекс е оддалеХотелскиот комплекс е оддалечен 900м од плажа.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 542,00EURO
LIMAK ATLANTIS RESORT
5*
UAI
БЕЛЕК
Хотелот е лоциран во областа Белек, 45 км од центарот на Анталија и 35км од аеродромот.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 864,00EURO
LIMAK LIMRA HOTEL
5*
UAI
КЕМЕР
Хотелот е лоциран во областа Kiris, на 5км од Кемер и 70км од аеродромот во Анталија.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 731,00EURO
ASTERIA CLUB BELEK
HV1
HCAI
БЕЛЕК
Хотелот е лоциран во областа Белек, 33км од аеродромот во Анталија.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 752,00EURO
ARCANUS SIDE RESORT
5*
UAI
МАНАВГАТ
Хотелот е лоциран во областа Sorgun, 2км од Сиде и 75км од аеродромот во Анталија.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 738,00EURO
Грција Лето 2015
VILA EFTERPI
APART
SC
ПОЛИХРОНО

Вила Ефтерпи се наоѓа на околу 5 минута од плажа.

(СКОПЈЕ) ' Starting price from 60,00EURO
VILA ORFEAS
APART
SC
ХАНИОТИ
Положба: Вилата се наоѓа во мирниот дел на Ханиоти, оддалечена 500 м. од центарот на Ханиоти и 200 м. од песочната плажа.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 65,00EURO
VILA FLEGOS
APART
SC
ФУРКА
Положба: Villa Flegos е голем комплекс во форма на поврзани хациенди, кои во својот состав броји повеќе различни студија и апартмани.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 80,00EURO
VILA PALAIS DE FURKA
APART
SC
ФУРКА
Се наоѓа на само 30м од прекрасната песочна плажа, во мирниот дел на градчето Фурка. Од центар е оддалечена околку 250м.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 90,00EURO
VILA JANIS
APART
SC
ФУРКА
Положба: Villa Janiss e куќа која се наоѓа на само 100м.од плоштадот во Фурка и на 50м.од плажа.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 80,00EURO
VILA VERGINA
APART
SC
НЕА ПОТИДЕА
Вила Вергина се наоѓа на само 2мин. од песочната плажа на прв ред во Неа Потидеа. Располага со убаво уредени студија на прв спрат сите студија се опремени со бања, кујна на терасата пред студиото, спална соба со ТВ, клима уред (вклучен во цена), тераса.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 95,00EURO
ANA MARIA VILLAS
APART
SC
ВРАСНА
е куќа на првата линија во Врасна,на само 40м.од море и 150м.од центарот .
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 88,00EURO
VILLA ELIZABET
APART
SC
ВРАСНА
ВИЛА ЕЛИЗАБЕТ е куќа во Врасна, на само 150м. од море и 100м. од центарот.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 105,00EURO
VILLA ANESTIS
APART
SC
КРФ-АГ. ГЕОРГИОС
Положба: Се наоѓа веднаш до Лорд Комплекс лоциран во непосредна близина на центарот на Агиос Георгиос. Од плажа е оддалечена 4-5 мин.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 70,00EURO
VILLA GEORGE
APART
SC
КРФ-АГ. ГЕОРГИОС
Положба: се наоѓа во непосредна близина на центарот на Агиос Георгиос на само 2-3 мин. од плажа.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 70,00EURO
VILLA KAPITANOS
APART
SC
КРФ-АГ. ГЕОРГИОС
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 70,00EURO
VILLA ENTONI
APART
SC
КРФ - КАВОС
Се наоѓа во центарот на Кавос на околу 150м. до плажа.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 70,00EURO
VILA BELLA GRECIA
APART
SC
МОРАИТИКА
Вила Бела Грециа е лоцирана во Мораитика на околу 250м од плажа.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 70,00EURO
VILLA PANDORA
APART
SC
СКИЈАТОС
Се наоѓа на средина на островот на  само 6км. од центарот на градот
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 129,00EURO
VILA POSIJDON
APART
SC
СКИЈАТОС
ВИЛА ПОСЕЈДОН се наоѓа на Мегали Амос, 2 км од главниот град, на само 1мин. од плажа. Располага со двокреветни студија опремени со чајна кујна, тоалет, клима уред-(вклучен во цената), ТВ и тераса. Комплексот има сопствена таверна.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 109,00EURO
VILA KOLIOS
APART
SC
СКИЈАТОС
ВИЛА КОЛИОС се наоѓа на средина на островот на само 7км. од центарот на градот во местото познато под името Колиос кое има прекрасна песочна плажа оддалечена од вилата на само 1мин. Располага со двокреветни и трокреветни студија. Собите се со комплетно опремена кујна , тоалет, ТВ, клима уред (вклучен во цената) и тераса или веранда.
(СКОПЈЕ) ' Starting price from 139,00EURO