ХОТЕЛ "ИЗГРЕВ" 5* - СТРУГА

ноќевање со појадок


Хотел Изгрев - Уживајте во луксузот, релаксирајте се во најубавиот СПА центар . Поминете ги викендите на брегот на Охридското Езеро во најлуксузниот хотел на Балканот, Уживајте во прекрасната борова шумаво најубавото изгрејсонце и релаксирајте се во пространиот затворен базен уживајќи во погледот на езерото.


Цена по лице: 25 еур / 1.545 мкд
(цената важи до 31.01.2018)


 

Во цената се вклучени следниве услуги:

  • 25 евра по лице, (1545 мкд)  за сместување во двокреветна соба, ноќевање со вклучен појадок
  • Доплата за вечера 9 евра / по лице
  • Цените се валидни за сместување до 31.01.2018
  • Цените се дадени во евра, плаќањето е задолжително во денари (1 еур = 61.8 мкд)
  • За овој аранжман важат Општите услови за патување на Фибула Ер Травел и СКТМ