Crowne Plaza Dubai Apartments

 • Crowne Plaza Dubai Apartments
 • 30 слики

Creation of description for this hotel is in progress.

Инфо Crowne Plaza Dubai Apartments

Creation of description for this hotel is in progress.

Содржини

 • Спорт и забава
  • Сала за вежбање (Теретана)
 • Општо
  • Собна услуга
 • За деца
  • Детско игралиште
 • Ресторани и барови
  • Ресторан
 • Базени
  • Надворешен базен

Локација