Princess Family Club Bavaro

 1. Dominikanska Republika
 2. Punta Cana & Bavaro
 3. Bávaro
 • Princess Family Club Bavaro
 • 37 слики

Creation of description for this hotel is in progress.

Инфо Princess Family Club Bavaro

Creation of description for this hotel is in progress.

Содржини

 • Спорт и забава
  • Ноќен клуб
  • Пикадо
  • Сала за вежбање (Теретана)
  • Стрелаштво
  • Тенис
 • Општо
  • Собна услуга
 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца
 • Плажа
  • Лежалки за плажа
 • Ресторани и барови
  • Ресторан

Локација