Gravity Sahl Hasheesh & Aqua Park Hurghada

 1. Egipet
 2. Crveno more
 3. Sahl Hasheesh
 • Gravity Sahl Hasheesh & Aqua Park Hurghada
 • 5 слики

Creation of description for this hotel is in progress.

Инфо Gravity Sahl Hasheesh & Aqua Park Hurghada

Creation of description for this hotel is in progress.

Содржини

 • Спорт и забава
  • Ноќен клуб
  • Сала за вежбање (Теретана)
 • За деца
  • Клуб за деца
 • Плажа
  • Лежалки за плажа
 • Ресторани и барови
  • Ресторан
 • Базени
  • Надворешен базен

Локација