NissiBlu Beach Resort

 1. Kipar
 2. Kipar
 3. Ayia Napa
 • NissiBlu Beach Resort
 • 17 слики

Creation of description for this hotel is in progress.

Инфо NissiBlu Beach Resort

Creation of description for this hotel is in progress.

Содржини

 • Спорт и забава
  • Сала за вежбање (Теретана)
  • Тенис
 • Општо
  • Собна услуга
 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца
 • Плажа
  • Лежалки за плажа
 • Ресторани и барови
  • Ресторан
 • Базени
  • Надворешен базен

Локација