Aloft Palm Jumeirah

 1. Obedineti Arapski Emirati
 2. Dubai
 3. Dubai
 • Aloft Palm Jumeirah
 • 33 слики

Creation of description for this hotel is in progress.

Инфо Aloft Palm Jumeirah

Creation of description for this hotel is in progress.

Содржини

 • Општо
  • Собна услуга
 • За деца
  • Детско игралиште
 • Плажа
  • Лежалки за плажа
 • Ресторани и барови
  • Ресторан
 • Базени
  • Надворешен базен

Локација