TIME Grand Plaza

 1. Obedineti Arapski Emirati
 2. Dubai
 3. Dubai
 • TIME Grand Plaza
 • 44 слики

Creation of description for this hotel is in progress.

Инфо TIME Grand Plaza

Creation of description for this hotel is in progress.

Содржини

 • Спорт и забава
  • Сала за вежбање (Теретана)
 • Spa & Welness
  • Масажа - се доплаќа
  • Сауна - бесплатно
 • Општо
  • Собна услуга
  • WiFi интернет - дополнително се наплатува
 • За деца
  • Клуб за деца
 • Базени
  • Надворешен базен

Локација