Aska Just In Beach

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Aska Just In Beach
 • 65 слики
 • Песочна плажа
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Дете до 12,99 - бесплатно сместување
 • Отворен базен
 • Теретана
 • На плажа
 • Теретана и СПА

<br/><br/> .flex.flex-col.gap-y-6.rounded-lg.border.border-slate-200.p-3.text-sm.text-slate-500.lg\:p-6 {<br/> padding: 0;<br/> border: 0;<br/> }<br/><br/> .hotel-description {<br/> font-family: "Inter", sans-serif;<br/> column-count: 2;<br/> column-gap: 2rem;<br/> max-width: 1120px;<br/> margin: 2rem auto;<br/> }<br/> <br/> .hotel

Инфо Aska Just In Beach

 • Положба

  Хотелот се наоѓа во областа Авшалар на 25 km од Аланија и 100 km од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 264 соби во 3 блока, до анекс блокот се стигнува преку тунелот на хотелот.

  Стандардни соби во главната зграда (20-22 m², една спална, едно купатило, макс.2+1 лица).

  Стандардни соби во анекс зградата (20-22 m², една спална, едно купатило, макс.2+1 лица).

  Економски соби (19-22 m², се наоѓаат во анекс зградата, една спална, едно купатило, без балкон, макс.2 лица).

  Сите соби се со приватно купатило со када или туш, фен, централна или сплит клима, телефон, мини бар (се дополнува со безалкохолни пијалаци два пати неделно), сеф (со доплата), сателитска ТВ и музички канали, плочки или тепих на подот, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено  – шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладне кафе, чај, колачи, вечера и полноќна супа, локални алкохолни и безалкохолни пијалаци до 24.00 часот, À la Carte ресторани со претходна резервација и еднаш за време на престојот.

  Не е вклучено: увозни пијалаци, свежо цедени сокови, турско кафе, флаширани пијалаци, храна и пијалаци по 24.00 часот, пијалаци во диско.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, À la Carte ресторани, бар покрај базен, бар на плажа, снек бар и диско бар.

  Не е вклучено: Доктор, фризер, телефон, интернет, факс, продавници, компјутерски игри, изнајмување кола.

  Wi-Fi во лоби е бесплатно.

 • Плажа

  Хотелска песочна плажа.

  Лежалки, чадори за сонце и крпи за на плажа се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Отворени и затворени базени за возрасни и деца, фитнес центар, турска бања, сауна, пинг понг, мини фудбал, одбојка на плажа, тениски терени.

  Со доплата: осветлување на тениските терени, спортови на вода, масажа, билијард и компјутерски игри.

  Забавни програми во текот на денот, навечер шоу програми. Мини клуб за деца од 4-12 год., диско навечер.

   

 • Информации за дестинацијата

  Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.

  Веб страна на хотелот

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца
 • Плажа
  • Лежалки за плажа

Локација