Bora Bora Butik

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Bora Bora Butik
 • 15 слики
 • Во близина на плажа
 • Бесплатно WiFi на јавни површини
 • Отворен базен
 • Дете до 11,99 - бесплатно сместување

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Bora Bora Butik

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во областа Тосмур, 138км од аеродромот во Анталија и 4 км од центарот на градот Аланија.

 • Сместување

  Вкупно 62 соби.

  • Стандардни Соби: (една спална соба, една бања, макс.2 + 2 лица).

  Сите соби се со сопствено купатило со туш, фен за коса, сплит систем за климатизација, телефон, мини бар (празен), сеф (со доплата), сателитска ТВ и музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, ручек, попладневна торта, чај, кафе, вечера. Локални алкохолни (пиво, раки, џин, вотка, отворено вино) и безалкохолни пијалоци, од 10.00 до 23, 00 часот. Не се вклучени: сите увозни пијалоци, сите пијалаци во шишиња, свежо цедени сокови, сладолед, турско кафе, целата храна и пијалоци на плажа.

 • Содржини

  Главен ресторан, лоби бар, барови покрај базен и на плажа, диско. Доктор на барање, трговски центар, изнајмување кола се со дополнителни трошоци. WI-FI интернет врска има, но со со мала брзина и истата е бесплатна во собите, лобито и покрај базенот.

 • Плажа

  Приватна камчеста плажа на хотелот на 40 метри, помеѓу нив има пат. Лежалки и чадорите се со дополнителни трошоци.

 • Спорт и забава

  Отворени базени за возрасни со детски оддел, пинг-понг, се бесплатни. Спортови на вода на плажа се со со дополнителни трошоци.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште

Локација