Cimen Hotel

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Cimen Hotel
 • 25 слики
 • Во близина на плажа
 • Центар на градот
 • Отворен базен

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Cimen Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на Аланија и на 130 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 41 соба.

  • Стандардни Соби: 21 м², една спална, едно купатило, макс. 2+1 лица).

  Сите соби се со приватно купатило со туш и фен, клима, телефон, мини бар (со доплата), сеф (со доплата), сателитска ТВ и музички канали, балкон.

 • Услуга

  Полупансион – шведска маса за појадок со бесплатни топли пијалоци, и вечера со доплата на сите пијалоци, сите други пијалоци и храна се со доплата.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, бар на плажа (со доплата), лоби бар, бар покрај базен. Доктор на барање, перална, телефон, факс, интернет, компјутерски игри, изнајмување кола се со доплата. Wi –Fi интернет конекцијата е бесплатна.

 • Плажа

  Хотелска плажа на 50 м од хотелот со камчиња. Лежалките и чадорите за сонце се со доплата. Има пат од хотелот до плажата. Лежалките и чадорите за сонце покрај базенот се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Отворен базен за возрасни и деца, одбојка на плажа. Спортови на вода се со доплата.

 • Веб страна на хотелот

Локација