Kahya Hotel

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Kahya Hotel
 • 26 слики
 • Песочна плажа
 • Во близина на плажа
 • Аква парк
 • Центар на градот
 • Дете до 12,99 - бесплатно сместување
 • Отворен базен
 • Теретана

Creation of description for this hotel is in progress.

Инфо Kahya Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Содржини

 • Општо
  • Собна услуга
 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација