Kolibri Hotel

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Kolibri Hotel
 • 58 слики
 • Затворен и отворен базен
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Дете до 11,99 - бесплатно сместување
 • Плажа со камчиња

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Kolibri Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во областа Авсалар на 100км од аеродромот во Анталија и на 22км од центарот во Аланија.

 • Сместување

  Вкупно 113 соби.

  • Стандардни Соби: (28 м², една спална, купатило, макс.2+1 лица).
  • Фамилијарни Соби: (55 м², една голема соба, купатило, макс.4 лица).

  Сите соби се со сопствено купатило со туш, фен, клима, телефон, мини бар и сеф (со доплата), плочки на подот, сателитска ТВ со музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, доцен појадок, попладневно кафе, чај, торта, вечера. Домашни алкохолни пијалоци (ракија, водка, џин, отворено вино, пиво) и безалкохолни пијалоци од 10:00 – 23:00 ч. Бар на плажа од 10:00-17:00 само со безалкохолни пијалоци. Не е вклучено: увозни пијалоци, флаширани пијалоци, специјални вина, свежо цедени сокови, услуга во соба, турско кафе, храна и пијалоци после 23:00 ч.

 • Содржини

  Главен ресторан на шведска маса, лоби бар, бар на плажа. Доктор на барање, перална, телефон, факс, интернет, продавници, изнајмување кола дополнително се наплаќаат. WiFi интернет конекцијата е бесплатна во лобито.

 • Плажа

  Хотелска приватна плажа со камчиња на 150м од хотелот. Лежалки и чадори за сонце не се наплаќаат.

 • Спорт и забава

  Отворен базен за деца и возрасни – бесплатно. Дополнително се наплаќа: Турска бања, парна бања, сауна, масажа, спортови на вода.

 • Веб страна на хотелот

Локација