Larissa Holiday Beach

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Larissa Holiday Beach
 • 30 слики
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Дете до 12,99 - бесплатно сместување
 • Отворен базен
 • Плажа со камчиња
 • На плажа
 • Теретана и СПА

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Larissa Holiday Beach

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот е се наоѓа во областа Конакли, 15км од центарот на Анталија и 110км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 250 соби.

  • Стандардни Соби: (24м², една спална, едно купатило, макс.2+1 лица).
  • Фамилијарни Соби: (48м², две спални одвоени со врата, една спална со француски кревет и едена со два единечни кревети или кревети на спрат ,едно купатило, макс.3+1 лица).

  Сите соби се со купатило со туш и фен, клима, мини бар (само со вода), сеф (се наплаќа), телефон, сателитска ТВ и музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено - шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, вечера, попладне чај, сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00-22.00 часот. Дополнително се наплаќаат сите увозни пијалоци, свежо цедени сокови, флаширани пијалоци, пијалоци во лименка, сладолед, турско кафе, храна и пијалоци после 22.00 часот, пијалоци во диско клуб.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, лоби бар, бар покрај базен. Доктор, перална, сеф на рецепција, телефон, факс, интернет и компјутерски игри, дополнително се наплаќаат. Wi-Fi интернет конекција бесплатна во лобито.

 • Плажа

  Хотелска плажа со песок и камчиња. Лежалки на плажа и чадори за сонце не се наплаќаат.

 • Спорт и забава

  Отворен базен за возрасни и деца, лизгалици на вода, Турска бања, сауна, гимнастика, одбојка на плажа, пинг понг. Дополнително се наплаќаат спортови на вода и масажа, билијард. Клуб за деца од 04-12 години, детско игралиште и мини диско.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација