Lonicera Premium

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Lonicera Premium
 • 10 слики
 • Песочна плажа
 • Затворен и отворен базен
 • Тениски терен
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Само за возрасни
 • На плажа
 • Теретана и СПА

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Lonicera Premium

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во областа Инчекум на 98км од аеродромот во Анталија и 22км од Аланија.

 • Сместување

  Вкупно 170 соби во една главна зграда.

  • Стандардни соби (33м², една спална, едно купатило, макс.2 лица),
  • Премиум апартмани (66м², една голема спална соба, една дневна, едно купатило, макс. 2 лица).

  Сите соби се со приватно купатило со туш кабина, фен, клима, телефон, сателитска ТВ со музички канали, мини бар (вода и безалкохолни пијалоци), електричен бокал, сет за кафе и чај, сеф, балкон.

 • Услуга

  Ултра Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, доцен појадок, закуски во текот на денот, ручек, вечера, попладневни закуски, вечера, доцно ноќно бифе во Lonicera Resort, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци до 01:00, некои увозни алкохолни пијалоци, сладолед во одредени часови. Не е вклучено: сите увозни пијалоци, сите флаширани пијалоци, енергетски пијалоци, специјални вина, свежо цедени сокови, À la Carte ресторан со претходна резервација и со доплата, влез во диско клубот.

 • Содржини

  Главен ресторан на шведска маса, снек бар, бар покрај базен, лоби бар, À la Carte ресторани – Sea food À la Carte и Vino Stak House À la Carte, диско бар (влезот се наплаќа, пијалоците се бесплатни). Доктор, перална, телефон, факс, интернет, продавници, изнајмување кола дополнително се наплаќа. Wi-Fi интернет конекцијата во лобито е бесплатна.

 • Плажа

  Хотелска приватна плажа со песок и камчиња со лежалки, чадори за сонце, пешкири и душеци кои не се наплаќаат. Приватните павилјони дополнително се наплаќаат.

 • Спорт и забава

  Отворен и затворен базен, пинг понг, фитнес центар, тениски терени, турска бања, сауна, парна бања. Дополнително се наплаќа: спортови на вода, масажа, осветлување за тениско игралиште, салон за убавина. Забавни програми во текот на денот, анимации покрај базен и на плажа, вечерни шоу програми. Гостите на Lonicera Premium може да ги користат сите содржини од Lonicera Resort & SPA и Lonicera Worls Hotel.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • Спорт и забава
  • Ноќен клуб
  • Сала за вежбање (Теретана)
  • Тенис
 • Плажа
  • Лежалки за плажа
 • Ресторани и барови
  • Ресторан

Локација