Saphir Hotel & Villas

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Alanija
 • 	Saphir Hotel & Villas
 • 30 слики
 • 2 деца БЕСПЛАТНО сместување
 • На плажа
 • Аква парк
 • Фамилијарни
 • Дете до 12,99 - бесплатно сместување
 • Затворен базен
 • Отворен базен
 • Теретана

Creation of description for this hotel is in progress.

Инфо Saphir Hotel & Villas

Creation of description for this hotel is in progress.

Содржини

 • Општо
  • Собна услуга
 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца
 • Плажа
  • Лежалки за плажа

Локација