Sealine Hotel

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Sealine Hotel
 • 30 слики
 • Бесплатно WiFi на јавни површини
 • Центар на градот
 • Отворен базен
 • Плажа со камчиња

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Инфо Sealine Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на Аланија и на 120 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 114 апартмани во две главни згради.

  Апартмани (30-35 м², една спална соба, една дневна со два единечни кревети и еден кревет на спуштање, едно купатило, макс.4 лица).

  Сите соби се со приватно купатило со туш кабина и фен, сплит клима уред, мини бар (вода и безалкохолни пијалоци при пристигнување), сеф (со доплата), сателитска телевизија и музички канали, ламинатен под, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено – шведска маса со појадок, ручек, вечера, полноќна супа, кафе, чај и колачи во попладневните часови, концентрирани овошни сокови, стандардни локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10:00 – 23:00 часот.

  Не е вклучено: увозни пијалоци, свежо цедени сокови, сите флаширани пијалоци, сладолед, турско кафе, храна и пијалоци по 23:00 часот, храна и пијалоци на плажа.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, À la carte ресторани – италијански, турски и рибен, барови низ хотелскиот комплекс.

  Доктор, чување деца, перење алишта, телефон, факс, интернет, компјутерски игри, фризер, продавници се со доплата. WiFi интернет е бесплатен во хотелот.

 • Плажа

  Гостите ја користат јавната плажа со ситни камчиња на 300 метри од хотелот: Лежалки и чадори за сонце се наплатуваат. Покрај базенот во хотелот лежалките и чадорите за сонце се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Отворен базен за возрасни и деца, еден тобоган, пинг понг. Сите спортови на вода се доплаќаат.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Локација