Ramada Plaza by Wyndham Antalya

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Antalija (Grad)
 • Ramada Plaza by Wyndham Antalya
 • 30 слики
 • Бесплатно WiFi
 • Затворен и отворен базен
 • Центар на градот
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • На плажа
 • Теретана и СПА

Creation of description for this hotel is in progress.

Инфо Ramada Plaza by Wyndham Antalya

Creation of description for this hotel is in progress.

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација