Sherwood Premio Boutique Hotel

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Antalija (Grad)
 • Sherwood Premio Boutique Hotel
 • 20 слики
 • Во близина на центарот
 • Во близина на плажа

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Инфо Sherwood Premio Boutique Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Лара, на 3 км од центарот на Анталија и 15 км од аеродромот.

 • Сместување

  Вкупно 28 соби во една главна зграда.

  Стандардни соби (20м², една спална со француску кревет или два единечни кревета, софа, купатило, макс. 2+1).

  Гарден Апартмани (35 м², една спална со француски кревет и гарнитура за седење, едно купатило, макс.2+1).

  Апартман со поглед на море (40м², една спална со француски кревет одвоена со врата од дневната соба, две купатила, макс.3 лица).

  Сите соби се со приватно купатило со туш кабина, фен, бањарка, влечки, централна клима која работи според временските услови, мини бар (со доплата), сет за чај и кафе, сеф (со доплата), сателитска ТВ и музички канали, ламинат и тепих на подот, балкон.

 • Услуга

  Ноќевање со појадок – богат појадок на шведска маса. Сите останати услуги се со доплата.

 • Содржини

  Главен ресторан за појадок, лоби бар. Доктор на барање, телефон, факс, изнајмување кола се со доплата. Wi-Fi интернетот е бесплатен насекаде во хотелот.

 • Плажа

  Јавна плажа на околу 50 м од хотелот, има карпи. Лежалки и чадори за сонце се со доплата.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Локација