Baia Kemer Club

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Antalija
 • Baia Kemer Club
 • 33 слики
 • Наша препорака
 • Опкружен со зеленило
 • Аква парк
 • Бесплатно WiFi
 • Тениски терен
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Фамилијарни
 • Отворен базен
 • Плажа со камчиња
 • На плажа
 • Теретана и СПА

Creation of description for this hotel is in progress.

Инфо Baia Kemer Club

Creation of description for this hotel is in progress.

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација