Magic Sun Hotel

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Antalija
 • Magic Sun Hotel
 • 13 слики
 • 3 деца бесплатно сместување
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Отворен базен
 • 2 деца бесплатно
 • Песочно-камчеста плажа
 • Теретана

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Инфо Magic Sun Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот е лоциран во регионот Белдиби, на 12 км од центарот на Кемер и на 45 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Има вкупно 198 соби во главната зграда.

  Стандардни соби (27 м², една спална соба, купатило, 2 + 1 лица).

  Сите соби имаат приватно купатило со туш, фен, сплит систем за климатизација, телефон, мини бар (со доплата), сеф (со доплата), сателитска ТВ, музички канали, килим на подот. Некои соби се  без балкон.

 • Услуга

  Сѐ Вклучено – шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, вечера, закуски наутро, попладне и доцна навечер, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00 до 22.00 часот.

  Не е вклучено: сите увозни пијалоци, свежо цедени сокови, лименки, флаширани пијалоци, сладолед, пијалоци во диско клуб, храна и пијалоци по 22.00 часот.

 • Содржини

  Главен ресторан за шведска маса, лоби бар, барови покрај базенот и на плажата, бар во диско. Доктор, чување деца, перење, телефон, факс, интернет и компјутерски игри, фризер, продавници, се наплаќаат. WI – FI интернет во лобито е бесплатно.

 • Плажа

  Хотелска плажа со песок и ситни камчиња на 300 м од хотелот. Лежалките и чадорите за сонце се бесплатни. Крпите за на плажа се со депозит.

 • Спорт и забава

  Надворешни базени за возрасни и деца, фитнес центар, турска бања, сауна, гимнастика, одбојка на плажа, пинг-понг.

  Со доплата се спортови на вода, масажа. Забавни програми во текот на денот, вечерни програми. Мини клуб за деца од 4 - 12 години, детско игралиште.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација