Crystal Boutique HV2

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Belek
 • Crystal Boutique HV2
 • 21 слики
 • Песочна плажа
 • Бесплатно WiFi
 • Затворен и отворен базен
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Затворен базен
 • Само за возрасни
 • Отворен базен
 • Теретана
 • На плажа
 • Теретана и СПА

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Инфо Crystal Boutique HV2

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Богазкент на 40 км од аеродромот во Анталија и 50 км од центарот на Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 76 соби во 14 згради на два ката.

  Стандардни соби (21 м², една спална соба со француски кревет, едно купатило, макс. 2+1 лица).

  Супериор соби (44 м², две одвоени спални соби, едно купатило, макс.4 лица).

  Сите соби се со купатило со туш кабина и фен, влечки, систем за климатизација, телефон, мини бар (се дополнува со безалкохолни пијалоци секој ден), сет за кафе и чај, сеф, плочки на подот, TV со сателитски програми и музички канали, интернет конекција WI-FI интернет, балкон.

 • Услуга

  Ultimate Сѐ вклучено - 24 часа храна и пијалоци. За добредојде во хотелот се послужува традиционален турски пијалок шербет и крпи за освежување, појадок, доцен појадок, ручек, вечера, диетeтско бифе, вегетаријанска храна, безглутенски леб и ужинки, ресторани за закуски во текот на денот, попладне торта, чај и кафе, сладолед во текот на денот, локални алкохолни и стандардни увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци.

  Не се вклучени во концептот: премиум алкохолни пијалоци, интернационални и специјални вина, флаширани пијалоци и во лименка, услуга во соба, свежо цедени сокови,сите вина, шампањ и посебни порачки во À la carte рестораните (освен вино на точење).

 • Содржини

  Главен ресторан и À la Carte ресторан. Со доплата се доктор, перална и хемиско чистење, фризер, продавници, телефон, факс, интернет ќоше, изнајмување кола. WI-FI во целиот хотел е бесплатно.

 • Плажа

  Приватна песочна плажа со бесплатни лежалки, чадори за сонце и крпи за плажа. Приватните павилјони се со претходна резервација и се доплаќаат.

 • Спорт и забава

  Отворени базени за возрасни, тениски игралишта, одбојка, кошарка, одбојка на плажа, мини голф, фитнес центар, турска бања, сауна, парна бања се бесплатни. Со доплата:  масажа, СПА центар, СПА базен, спортови на вода, осветлување за тениски игралишта, куглање, билијард, професионално фудбалско игралиште.

  Забавни програми со професионален тим во текот на денот и специјални забавни програми во вечерните часови, кино.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Содржини

 • Плажа
  • Лежалки за плажа
 • Ресторани и барови
  • Ресторан

Локација