Megasaray Club Belek

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Belek
 • Megasaray Club Belek
 • 54 слики
 • Опкружен со зеленило
 • Песочна плажа
 • Аква парк
 • Анимација
 • Затворен и отворен базен
 • Тениски терен
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • На плажа
 • Теретана и СПА

Creation of description for this hotel is in progress.

Инфо Megasaray Club Belek

Creation of description for this hotel is in progress.

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца
 • Плажа
  • Лежалки за плажа

Локација