Amsterdam Hotel

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Amsterdam Hotel
 • 15 слики

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Инфо Amsterdam Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на Кемер, на  60 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Има вкупно 20 соби.

  Стандардни соби (20 м², една спална соба, купатило, макс. 2 +1 лице).

  Сите соби имаат приватно купатило со туш, фен, сплит систем за климатизација, телефон, мини бар (со доплата), сеф, сателитска ТВ, музички канали, балкон.

 • Услуга

  Ноќевање со појадок- шведска маса, вклучени и топли напитоци. Сите останати услуги се наплаќаат.

 • Содржини

  Ресторан, лоби бар. Доктор на барање, телефон, факс, изнајмување кола се со доплата. WI – FI интернет има во целиот хотел и е бесплатен.

 • Плажа

  Јавна плажа на 220 м од хотелот со ситни камчиња. Лежалки, чадори и крпи за на  плажа се наплаќаат.

 • Спорт и забава

  Надворешен базен.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Содржини

 • Спорт и забава
  • Пикадо
  • Тенис
 • Ресторани и барови
  • Ресторан

Локација