Ares Hotel

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Ares Hotel
 • 18 слики
 • Центар на градот
 • Отворен базен
 • Плажа со камчиња

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Ares Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на Кемер на 60км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 102 соби во два блока.

  • Стандардни соби (макс. 2+1 лице),

  Сите соби се со приватно купатило со туш, фен, клима уред, телефонска линија, мини бар (доплата), сеф (доплата), керамички под, сателитска телевизија со музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено - шведска маса за појадок, ручек, кафе, вечера. Локални алкохолни пијалоци (локално црвено или бело вино, водка, џин), и безалкохолни пијалоци од 10.30 – 22.00 часот (пиво, вино, водка, џин). Не е вклучено: сите увозни пијалоци, сите флаширани пијалоци, пиво, сите пијалоци после 22.00 часот, турско кафе, услуга во соба, свежо цедени сокови, храна и пијалоци на плажа.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса. Доктор н барање, телефон, факс, интернет, компјутерски игри, изнајмување кола се со доплата . WI-Fi исто така со доплата.

 • Плажа

  Хотелска камчеста плажа на 350 м од хотелот. Лежалки и чадори со доплата. Лежалки и чадори покрај базенот се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Базен за возрасни и деца, пинг понг. Спортови на вода со доплата.

 • Веб страна на хотелот

Локација