Armas Garden

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Armas Garden
 • 21 слики
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Отворен базен
 • Плажа со камчиња

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Armas Garden

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Гојнук на 50км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 320 соби.

  • Стандардни соби (20-25м², спална соба со фрацуски кревет и еден единечен, купатило, макс 2+1 лице),
  • Соби за со деца (20 - 25м², спална соба, француски кревет и единечен кревет и софа кревет, купатило, макс 2+2 лица).

  Сите соби се со приватно купатило, фен, клима уред, телефон, мини бар (вода при доаѓање), сеф (со доплата), ламинатен под, сателитска телевизија и музички канали.

 • Услуга

  Ултра сѐ вклучено - шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневна ужина, торти, чај, кафе, вечера. Сите локални алкохолни и стандардни увозни пијалоци, безалкохолни пијалоци од 10.00 - 02.00 ,сладолед во одредено време.Не е вклучено: премиум увозни пијалоци, сите флаширани пијалоци, услуга во соба, сите пијалови после 02.00 часот, свежо цедени сокови, наргиле, услуга во соба, À la Carte ресторан со резервација однапред и со доплата.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, еден À la Carte ресторан, лоби бар, бар на базен, бар за ужина. Доктор, пералница, фризер, телефон, факс, интернет, компјутерски игри, шопинг центар, WI-FI со доплата.

 • Плажа

  Хотелска камчеста плажа. Лежалки, чадори и крпи се бесплатни. (Гостите ја користат плажата на Fun &; Sun Comfort Hotel кој е оддалчен 300 м)

 • Спорт и забава

  Надворешни базени за возрасни и деца, слајдови на вода, сауна, турска бања, пинг понг, одбојка на плажа. Спортови на вода, масажа и SPA центар се со доплата. Забавни програми во текот на денот и шоу програми навечер. Мини клуб за деца од 04-12, игралиште и мини диско.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација