Asia Hotel

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Asia Hotel
 • 20 слики
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Плажа со камчиња
 • Отворен базен

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Asia Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Белдиби на 15км од центарот на Кемер и 35км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 79 соби.

  • Стандардни соби (19 – 35м², спална соба, купатило, макс. 4 лица)

  Сите соби се со купатило со туш кабина и фен, клима уред, телефон, мини бар (со доплата), керамички под, сателитска ТВ и музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено - шведска маса за појадок, ручек, вечера, алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00 до 21.00 часот (вино, водка, џин, концентрирани овошни сокови, кока кола, фанта, минерална вода). Не е вклучено: сите увозни пијалоци и други алкохолни пијалоци кои не се на менито, свежо цедени сокови, сите флаширани пијалоци и пијалоци во лименка, сладолед, турско кафе, храна и пијалоци после 21.00 часот.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, бар на базен. Доктор на барање, телефон, факс, сеф на рецепција со доплата. WI-FI во лобито се доплаќа.

 • Плажа

  Хотелска камчеста плажа на околу 250м од хотелот. Лежалки и чадори се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Надворешен базен за возрасни и деца, слајд на вода, турска бања. Се доплаќа за спортови на вода и масажа.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • Општо
  • Собна услуга

Локација