Bonn Beach

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Bonn Beach
 • 12 слики
 • Центар на градот
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Плажа со камчиња
 • На плажа

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Bonn Beach

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на Кемер на 55км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 87 соби.

  • Стандардни соби (20м², спална соба, купатило, макс 2+1 лице).

  Сите соби имаат приватно купатило со туш и фен, клима уред, телефон, мини бар (со доплата), сеф (со доплата), сателитска телевизија со музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено - шведска маса за појадок, ручек, вечера и попладневно кафе, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00 - 22.00 часот (ракија, пиво, водка, џин, вино и концентрирани сокови, кафе, чај). Не е вклучено: увозни пијалоци, свежо цедени сокови, турско кафе, сите флаширани пијалоци.

 • Содржини

  Главен ресторан, бар на базен. Доктор на барање, телефон, факс, интернет се со доплата. WI-FI со доплата.

 • Плажа

  Хотелска плажа со бесплатни лежалки, чадори и крпи.

 • Спорт и забава

  Турска бања и сауна е бесплатно. Спортови на вода и масажа е со доплата.

 • Веб страна на хотелот

Локација