Club Boran Mare Beach

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Club Boran Mare Beach
 • 25 слики
 • Опкружен со зеленило
 • Аква парк
 • Тениски терен
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Отворен базен
 • Плажа со камчиња
 • На плажа
 • Теретана и СПА

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Club Boran Mare Beach

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Гојнук на 7 км од Кемер и 45 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 214 соби во 2-катни згради

  • Стандардни соби (20-26m², спална соба, купатило, макс.2+2 лица),
  • Фамилијарни соби (40m², две спални соби одвоени со врата, купатило, макс.4 лица).

  Сите соби се во убава градина со приватен купатило со када, фен, централна клима која работи според временските услови, телефон, сеф, мини бар (само вода), сателитска тв со музички канали, под со килим и балкон или тераса.

 • Услуга

  Сѐ вклучено - шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, ужина во текот на денот, попладневни колачи, вечера, доцна ужина, сладолед во одредено време, сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, À la Carte ресторан со претходна резеррвација и еднаш за време на престојот. Не е вклучно: сите увозни пијалоци, специјални вина, свежо цедени сокови, сите флаширани пијалоци, еспресо,капучино, наргиле, приватни забави.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, рибен À la Carte ресторан, бар на базен, бар за ужина, диско, лоби бар. Доктор, чување деца , перење и хемиско чистење, телефон, факс, интернет, шопинг, компјутерски игри, фризер, изнајмување кола се со доплата. WI – Fi бесплатно во целиот хотел.

 • Плажа

  Хотелска камчеста плажа. Лежалки, чадори и пешкири за на плажа се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Отворени базени за возрасни и деца, лизгалки на вода, фитнес центар, турска бања, сауна, тениски терени, кошарка, одбојка, одбојка на плажа, пинг понг, теретана. Се доплаќа: спортови на вода, осветлување и опрема за тениски терени, Велнес центар, масажа, школа за нуркање, билијард, компјутерски игри. Забавни програми во текот на денот, натпревари на плажа и покрај базен, забавни програми навечер организирани од професионален тим. Мини клуб за деца од 4– 12 години.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација