Golden Lotus

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Golden Lotus
 • 35 слики
 • Наша препорака
 • Бесплатно WiFi на јавни површини
 • Затворен и отворен базен
 • Центар на градот
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Плажа со камчиња
 • На плажа
 • Теретана и СПА

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Golden Lotus

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на Кемер на 55 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 130 соби.

  • Стандардни Соби: (18-25 м², спална и купатило, макс.2+1 лице), некои соби имаат поглед на атриум.

  Сите соби имаат приватно купатило со када, фен, клима, телефон, мини бар (вода и безалкохолни пијалоци), сеф (со доплата), ламинатен под, сателитска телевизија со музички канали.

 • Услуга

  Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладне колачи, сет за кафе и чај, вечера, снек бар од 10.00 – 16.30ч., домашни алкохолни и безалкохолни пијалоци до 24.00 ч. Не е вклучено: сите увозни пијалоци , свежо цедени сокови, флаширани пијалоци, услуга во соба, бар на плажа од 08.00 –18.00 ч.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, лоби бар, бар на базен и на плажа. Доктор на барање, перална, продавници, телефон, факс, изнајмување кола се со доплата. WI-FI интернет конекција е со намалена брзина и во главните простории од хотелот.

 • Плажа

  Хотелска приватна плажа, камчеста, лежалките и чадорите се бесплатни, пешкири со депозит. Лежалки и чадори на платформата се со доплата.

 • Спорт и забава

  Отворен и затворен базен со дел за деца, пинг понг, фитнес, турска бања, сауна, парна бања. Спортови на вода, масажа, билијард се со доплата.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • Општо
  • Собна услуга

Локација