Grand Nar Hotel

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Grand Nar Hotel
 • 26 слики
 • Центар на градот
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Отворен базен
 • Дете до 11,99 - бесплатно сместување
 • Плажа со камчиња
 • Теретана

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Grand Nar Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на Кемер на 45км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 85 соби.

  • Стандардни соби (22м², спална соба, купатило, макс. 2+1 лице),
  • Економските соби се со иста големина како и стандардните, но се на прв кат и се без балкон.

  Сите соби се со приватно купатило со туш и фен, клима, телефон, мини бар (вода при пристигнување), сеф со доплата, керамички под, сателитска тв со музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, ручек, вечера, локални алкохолни пијалоци (водка, џин, вино) и безалкохолни пијалоци од 10.00 – 22.00 часот. Не е вклучено: увозни пијалоци, сите пијалоци после 22.00 часот, свежо цедени сокови, сладолед, турско кафе, храна и пијалоци во барот на плажа, услуга во соба.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, бар покрај базен и на плажа. Доктор на барање, пералница, телефон, факс, интернет и компјутерси игри, шопинг е со доплата. WI-FI е со доплата.

 • Плажа

  Плажата е камчиња и е на 900 м од хотелот. Лежалки и чадори се бесплатни. Шатл превоз до плажа неколку пати на ден. Крпите се со доплата.

 • Спорт и забава

  Надворешен базен, пинг понг, одбојка на плажа, пикадо, турска бања, теретана. Спортови на вода на плажа, сауна, масажа и билијард се со доплата.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • Општо
  • Собна услуга
 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација