Grand Park Kemer

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Grand Park Kemer
 • 38 слики
 • Опкружен со зеленило
 • Аква парк
 • Бесплатно WiFi
 • Затворен и отворен базен
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Плажа со камчиња
 • На плажа
 • Теретана и СПА

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Grand Park Kemer

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се ноѓа во регионот Белдиби на 40 км од аеродромот во Анталија и 10 км од Кемер.

 • Сместување

  Вкупно 306 соби во 2 блока и Анекс зграда (без лифт).

  • Стандардни Соби: (24 -27м², една спална и купатило, со балкон, макс.2+1 лице).
  • Фамилијарни Соби: (40м², две спални одвоени со врата, едно купатило, макс. 4 лица - сите соби се во анекс зградата и со поглед на шума и со француски балкон).
  • 3 Соби за Хендикепирани Лица

  Сите соби се со приватно купатило со туш кабина, фен, клима, керамички под, телефон, мини бар (вода и безалкохолни пијалоци при пристигнување, потоа секојдневно се дополнува само вода), сеф, сателитска ТВ со музички канали, интернет.

 • Услуга

  Ултра Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, поплдевна ужина, чај, кафе, вечера, доцна ужина, диетални јадења, вегетаријанско и детско мени во главниот ресторан за ручек и вечера. 24 часовна услуга (од концептот) во делот за храна, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00 – 24.00 часот, сладолед во одредено време, диетални јадења, пијалоци во диско клубот до 02.00 часот. Не е вклучено: сите увозни пијалоци, специјални вина, флаширани пијалоци, енергетски пијалоци, свежо цедени сокови, À la Carte ресторан со претходна резервација и доплата, услуга во соба.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, À la Carte ресторани – интернационална кујна, лоби бар, барови на плажа и покрај базен. Доктор, чување деца, перална, изнајмување кола, фризер, шопинг центар, телефон, факс, интернет и компјутерски игри се со доплата. WI-FI интернет конекција бесплатна низ целиот хотел.

 • Плажа

  Хотелска приватна плажа, камчеста со платформа. Лежалки и чадори се бесплатни, а пешкири со депозит. Павилјоните се со доплата.

 • Спорт и забава

  Надворешни и внатрешни базени за деца и возрасни, 3 тобогана, турска бања, сауна, парна соба, пинг понг се бесплатни. Спортови на вода, масажа, Wellness center, билијард се со доплата. Забавни програми во текот на денот и вечерта и мини клуб за деца од 04-12 години, мини диско, игралиште за деца.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • Општо
  • Собна услуга
 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација