Grand Ring Hotel

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Grand Ring Hotel
 • 32 слики
 • SPA & Wellness
 • Аква парк
 • Анимација
 • Поволни цени
 • Затворен и отворен базен
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • За деца
 • Дете до 11,99 - бесплатно сместување
 • Плажа со камчиња
 • 2 деца бесплатно
 • Теретана

Локација : Хотелот се наоѓа во областа Белдиби , на 40км од аеродромот во Анталија и 10 км од Кемер . Сместување : Вкупно 326 соби . Стандардни соби (28 м²; 2+1 лице, ако има 2+2 деца, тогаш собата ќе биде со кревети на спрат), Големи соби (38 м², спална соба , купатило , макс . 2+2лица). Анекс стандард соби (20 м ² , една спална, купатило, макс. 2 лица) Сите соби се со приватно купатило и туш , ф

Инфо Grand Ring Hotel

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Белдиби, на 40км од аеродромот во Анталија и 10 км од Кемер.

Сместување: Вкупно 326 соби. Стандардни соби (28 м²; 2+1 лице, ако има 2+2 деца, тогаш собата ќе биде со кревети на спрат), Големи соби (38 м², спална соба, купатило, макс. 2+2лица). Анекс стандард соби (20 м², една спална, купатило, макс. 2 лица)

Сите соби се со приватно купатило и туш, фен, клима уред, тепих на под, телефон, мини бар (со доплата), сеф, сателитска ТВ и музички канали.

Услуга: Сѐ вклучено шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладне закуска, чај, кафе, вечера, ноќна закуска до 02.00 часот. Локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00 - 02.00 часот се бесплатни, сладолед во одредено време, бар на плажа со закуски од 10.00 – 18.00 часот. Не е вклучено: сите увозни пијалоци, специјални вина, флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, сите пијалоци после 02.00 часот, пијалоци во диско, À la carte ресторани со претходна резервација и со доплата, услуга во соба.

Содржини: Главен ресторан со шведска маса, À la carte ресторани со морска храна и мексиканска кујна, лоби бар, бар покрај базен и на плажа. Доктор, чување деца, перење алишта, изнајмување кола, фризер, продавници, телефон, факс, интернет и компјутерски игри се со доплата. WI-Fi интернет е бесплатен во лоби.

Плажа: Хотелска приватна плажа со камчиња. Лежалки и чадори се бесплатни. Крпите се со депозит.

Спорт и забава: Надворешни и внатрешни базени за возрасни и деца, лизгалки на вода, фитнес центар, турска бања, сауна, пинг понг се бесплатни. Спортови на вода, масажа се со доплата.

Забавни програми, натпревари во текот на денот и шоу програми навечер. Мини клуб за деца од 4-12 години, игралиште.


www.grandringhotel.com


ЗАБЕЛЕШКА: ПОРАДИ НОВИТЕ МЕРКИ ЗА ЗАШТИТА ОД КОВИД-19, ХОТЕЛОТ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА НЕКОИ СОДРЖИНИ БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВАСодржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација