Grand Ring Hotel

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Grand Ring Hotel
 • 22 слики

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Grand Ring Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во областа Белдиби на 40км од аеродромот во Анталија и 10км од Кемер.

 • Сместување

  Вкупно 326 соби.

  • Стандардни соби (28м²; 2+1 лице, ако има 2+2деца, тогаш собата ќе биде со кревети на спрат),
  • Големи соби (38м², спална соба, купатило, maкс. 2+2лица).

  Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневна ужина, чај, кафе, вечера, доцна вечерна ужина. Локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00 - 24.00 часот се бесплатни, сладолед во одредено време, бар на плажа од 10.00 – 18.00 часот. Не е вклучено: сите увозни пијалоци, специјални вина, флаширани пијалоци, свежи овошни сокови, сите пијалоци после 24.00 часот, пијалоци во диско.

 • Услуга

  Сѐ вклучено - шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневен чај и торта, вечера и доцна ужина. Свежо цеден сок од портокал за доручек, À la Carte ресторан – Anadolu е со претходна резервација и еднаш за време на престојот, сладолед во одредено време,, сите локални и некои стандардни увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00 - 24.00 часот, бар за ужина на плажа од 10.00– 18.00 часот. Не е вклучено: специјални увозни пијалоци, пијалоци кои не се на менито, турско кафе, свежо цеден сок, флаширани пијалоци и наргиле, услуга во соба, другите À la Carte ресторани се со претходна резервација и со доплата, пијалоци во Elite bar.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, лоби бар, бар покрај базен. Доктор, чување деца, пералница, изнајмување кола, фризер, шопинг центар, телефон, факс, интернет и компјутерски игри се со доплата . WI-Fi бесплатно во лоби.

 • Плажа

  Хотелска приватна плажа со камчиња. Лежалките и чадорите се бесплатни. Пешкирите се со депозит.

 • Спорт и забава

  Отворени и затворени базени за возрасни и деца, лизгалки на вода, фитнес центар, турска бања, сауна, пинг понг се бесплатни. Спортови на вода, масажа се со доплата. Забавни програми, натпревари во текот на денот и шоу програми навечер. Мини клуб за деца од 4-12 години, игралиште.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација