Istanbul Beach Hotel

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Istanbul Beach Hotel
 • 12 слики
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Отворен базен
 • Плажа со камчиња
 • Теретана

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Istanbul Beach Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Чамјува на 6км од центарот на Кемер и 50 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 98 соби.

  • Стандардни соби (17 м², една спална со француски кревет + единечен кревет, едно купатило, макс. 2+2 лица).

  Сите соби се со приватно купатило со туш и фен, клима уред, телефон, мини бар (празен), сеф (доплата), керамички под, сателитска телевизија и музика, канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, ручек, попладневна пауза за кафе, вечера, супи, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00 – 22.00 часот, сладолед во одредено време. Не е вклучено: увозни пијалоци, сите пијалоци после 22.00 часот, свежо цедени сокови, турско кафе, флаширани пијалоци, храна и пијалоци на плажа и услуга во соба.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, бар покрај базенот и на плажа. Доктор на барање, пералница, телефон, факс, интернет и компјутерски игри, продавници се со доплата. Интернетот во лоби е бесплатен.

 • Плажа

  Плажата со ситни камчиња е на 150 од хотелот, со бесплатни лежалки и чадори на плажа и покрај базен.

 • Спорт и забава

  Надворешен базен за возрасни и деца, тобогани, пинг понг, одбојка на плажа, пикадо, турска бања, теретана. Спортови на вода, сауна, масажа, билијард и компјутерски игри се со доплата. Забавни програми во текот на денот и вечерта. Мини клуб за деца од 4-12 години, игри за деца и различни програми.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • Општо
  • Собна услуга
 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација