Larissa Mare Beach

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Larissa Mare Beach
 • 21 слики
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Дете до 12,99 - бесплатно сместување
 • Отворен базен
 • Плажа со камчиња
 • На плажа

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Larissa Mare Beach

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во регионот Белдиби на 15 км од центарот на Кемер и 35 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 95 соби.

  • Стандардни Соби: (спална со купатило, макс.2+1 лице) со приватно купатило со туш, фен, клима уред, мини бар (празен), сеф (со доплата), телефон , керамички под , сателитска телевизија со музучки канали, балкон.
 • Услуга

  Сѐ вклучено - шведска маса за појадок, ручек, вечера, попладневен чај, сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00 до 22.00 часот. Не е вклучено: сите увозни пијалоци, свежо овошни сокови, сите флаширани пијалоци и пијалоци во лименка, сладолед, турско кафе, сета храна и пијалоци после 22 часот, пијалоци во диско.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, лоби бар, бар на базен. Доктор, перална, телефон, факс, интернет, компјутерски игри се со доплата. WI- FI во лоби бесплатно.

 • Плажа

  Хотелска приватна плажа, камчеста. Лежалките и чадорите за сонце се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Базени за деца и возрасни, тобогани, турска бања, сауна, теретана, одбојка на плажа, пинг понг. Се доплаќа за водени спортови, масажа и билијард.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација