Larissa Sultan's Beach Hotel

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Larissa Sultan's Beach Hotel
 • 14 слики
 • Во близина на плажа
 • Затворен и отворен базен
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Плажа со камчиња

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Larissa Sultan's Beach Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Camyuva на 8км до центарот на Кемер и 80 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 150 соби.

  • Стандардни Соби: (спална соба, купатило, макс. 2+1 лица).

  Фен, клима, мини бар (со доплата), сеф (со доплата), телефон, сателитска тв со музички канали, керамички под, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено - шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, вечера, попладневен чај, локални алкохолни пијалоци (ракија, водка, џин,пиво, вино) и безалкохолни пијалоци од 10.00 до 22.00 ч., бар на плажа од 10.00 – 17.00 само со безалкохолни пијалоци. Не е вклучено: сите увозни пијалоци, свежо цедени сокови, сите флаширани пијалоци и пијалоци во лименка, сладолед, турско кафе, сите пијалоци во диско, храна и пијалоци после 22.00 часот.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, лоби бар, бар на базен. Доктор, перална, телефон, факс, интернет и компјутерски игри се со доплата.

 • Плажа

  Хотелска плажа, 50 м од хотелот, камчеста. Лежалки, чадори и пешкири се без доплата.

 • Спорт и забава

  Отворени и затворени баззени за деца и возрасни, слајдови на вода, турска бања, сауна, теретана, одбојка на плажа, пинг понг. Се доплаќа за спортови на вода, масажа, школа за нуркање, билијард и компјутерски игри. Забавни пограми во текот на денот и вечерта. Мини клуб за деца.

 • Веб страна на хотелот

Локација