Miarosa Kemer Beach

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Miarosa Kemer Beach
 • 71 слики
 • Во близина на плажа
 • Бесплатно WiFi на јавни површини
 • Аква парк
 • Анимација
 • Затворен и отворен базен
 • Тениски терен
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Песочно-камчеста плажа
 • Теретана и СПА

<br/><br/> .flex.flex-col.gap-y-6.rounded-lg.border.border-slate-200.p-3.text-sm.text-slate-500.lg\:p-6 {<br/> padding: 0;<br/> border: 0;<br/> }<br/><br/> .hotel-description {<br/> font-family: "Inter", sans-serif;<br/> column-count: 2;<br/> column-gap: 2rem;<br/> max-width: 1120px;<br/> margin: 2rem auto;<br/> }<br/> <br/> .hotel

Инфо Miarosa Kemer Beach

 • Положба

  Хотелот се наоѓа во регионот Кириш на 7 km од Кемер и 56 km од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 361 соба во три блока еден до друг.

  Стандардни соби (31 m², една спална соба, едно купатило, макс.2+1 лица).

  Фамилијарна соба  со параван (37 m², една голема спална соба со еден француски кревет, поделена со параван, еден единечен кревет и една софа, макс.2+2 лица).

  Фамилијарна соба (60 m², две посебни спални соби со конектирачка врата и едно купатило, макс 5 лица).

  Соби со директен пристап на базен (31 m², една спална соба, едно купатило, директен пристап до заедничкиот базен, макс. 2 лица).

  Сите соби се со сопствено купатило со туш кабина, влечки,  фен, клима уред, телефон, мини бар (вода се дополнува секој ден), сеф, сателитска ТВ и балкон.

 • Услуга

  Ултра Сѐ Вклучено - пијалок за добредојде по пристигнување, појадок, доцен појадок,  закуски, ручек, чај со колачи, вечера, полноќни закуски, локални алкохолни и безалкохолни пијалаци, детско бифе, сладолед во определени часови во денот.

  Не се вклучени: увозни пијалаци, сите флаширани пијалаци, специјални вина, свежо цедени сокови, шампањ, наргиле, услуга во соба.

 • Содржини

  Главен ресторан за шведска маса, барови околу хотелски комплекс.

  Доктор, чување деца, перење алишта, интернет, фризер, продавници, изнајмување кола се со доплата.

  WI - FI интернет конекцијата во лобито е бесплатна.

 • Плажа

  Хотелска приватна плажа со камчиња и песок.

  Лежалки, чадори за сонце и крпи за плажа се бесплатни.

  Има тунел под патот до плажата.

 • Спорт и забава

  Отворени и затворени базени за возрасни и деца, аква парк, тениски терени, одбојка на плажа, мини фудбал, кошарка, пинг понг, фитнес центар, турска бања, сауна, парна соба се бесплатни.

  Со доплата се: спа центар, масажа, салон за убавина, спортови на вода, билијард, рефлектори за тениски терени, часови по тенис.

  Забавни програми во текот на денот и шоу програми во вечерните часови. Мини клуб за деца.

   

 • Информации за дестинацијата

  Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.

  Веб страна на хотелот

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација