Olimpos Beach

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Olimpos Beach
 • 21 слики
 • Центар на градот
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Плажа со камчиња
 • На плажа

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Olimpos Beach

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот е во центарот на Кемер на 55км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 106 соби.

  • Стандардни соби (20м², спална соба, купатило, макс. 2+1 лице)

  Сите соби се со приватно купатило со туш, фен, клима, телефон, мини бар – со доплата, сеф (со доплата), сателитска ТВ и музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено - шведска маса за појадок, ручек, ужина, торта, чај, кафе, вечера, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00 - 22.00 часот (ракија, водка, пиво, вино, концентрирани сокови). Не е вклучено: увозни пијалоци, свеж цедени сокови, флаширани пијалоци и во лименка, турско кафе.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, лоби бар, бар на плажа и покрај базен, диско бар. Доктор, чување деца, пералница, телефон, факс, интернет, компјутерки игри, фризер, шопинг е со доплата. WI – FI е со доплата.

 • Плажа

  Хотелска камчеста плажа, со бесплатни лежалки, чадори и крпи.

 • Спорт и забава

  Турска бања и сауна без доплата. Спортови на вода на плажа со доплата

 • Веб страна на хотелот

Локација