Pine House Hotel

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Pine House Hotel
 • 23 слики
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Отворен базен
 • Плажа со камчиња
 • Теретана

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Pine House Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во областа Camyuva на 7км од центарот на Кемер, 65км од аеродрмот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 116 соби.

  • Стандардни соби (21м², спална соба со француски кревет и еден единечен кревет, купатило, макс.2+1 лице).

  Сите соби се со приватно купатило и туш кабина и фен, клима уред, телефон, мини бар (со доплата), сеф, ламинат, сателитска тв со музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневно кафе, вечера, вечерна ужина, локални алкохолни пијалоци (локални вино, ракија, водка, џин) и безалкохолни пијалоци од 10.00 – 23.00 часот, бар на плажа од 10.00 – 18.00 часот. Не е вклучено: увозни пијалоци, пијалоци после 23.00 часот, свежо цедени сокови, сладолед, турско кафе, услуга во соба.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, бар на базен, лоби бар. Доктор на барање, перење алишта, телефон, факс, интернет и компјутерски игри, шопинг центар се со доплата. WI-FI е бесплатно во лоби.

 • Плажа

  Хотелска камчеста плажа на 200 м од хотелот. Лежалки, чадори и пешкири се бесплатни за на плажа и покрај базен.

 • Спорт и забава

  Отворени базени за возрасни и деца, три лизгалки на вода, пинг понг, одбојка на плажа, пикадо, турска бања, сауна, фитнес соба. Спортови на вода, масажа, билијард и компјутерски игри се со доплата. Анимациски програми во текот на денот и навечер. Мини клуб за деца од 04 – 12 години, игралиште за деца.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација