Ring Beach

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Ring Beach
 • 24 слики
 • SPA & Wellness
 • Бесплатно WiFi
 • Затворен и отворен базен
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Песочно-камчеста плажа
 • Теретана
 • На плажа

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Инфо Ring Beach

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во регионот Белдиби на 20 км од центарот на Кемер и 40 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 226 соби.

  Стандардни соби (28 м², една спална соба, едно купатило, макс.2+2лица).

  Фамилијарни соби (28 м², две спални соби со конектирачка врата, едно купатило, макс.4 лица).

  Сите соби се со сопствено купатило со туш кабина, фен, централен систем за климатизација, телефон, мини бар (со доплата), сеф (со доплата), ламинат, ТВ и балкон.

 • Услуга

  Сѐ Вклучено - шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневна ужина, вечера,  ноќна закуска. Сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00 – 24.00 часот, детско бифе.

  Не се вклучени: сите увозни пијалоци, специјални увозни и локални вина, сите флаширани пијалоци, услуга во соба, пијалоци во диско клуб.

 • Содржини

  Главен ресторан за шведска маса, барови околу хотелскиот комплекс. Доктор, чување деца, перална, телефон, факс, интернет катче, компјутерски игри, фризер, изнајмување кола, продавници  дополнително се наплаќаат. WI-FI во собите, јавните површини и лобито е бесплатно.

 • Плажа

  Хотелска приватна плажа со камчиња и песок. Лежалки, чадори за сонце и крпи за на плажа се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Надворешни и внатрешни базени за возрасни и деца, тобогани, турска бања, сауна, фитнес сала, одбојка на плажа, пинг-понг и гимнастика.

  Со доплата се: спортови на вода, спа центар, масажа и сите третмани за убавина, билијард.

  Забавни програми во текот на денот и навечер. Мини клуб за деца од 4 - 12 години со специјални програми, детско игралиште и мини диско во вечерните часови.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Содржини

 • За деца
  • Клуб за деца

Локација