Sea Gull

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Sea Gull
 • 29 слики
 • Затворен и отворен базен
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Плажа со камчиња
 • Теретана
 • На плажа

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Sea Gull

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во регионот Белдиби на 13 км од Кемер и 45 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 219 соби.

  • Стандардни Соби: (18- 20м², една спална, купатило, макс.2+1 лица).
  • Фамилијарни Соби: (35м², една голема спална соба, купатило, макс.2+2 лица).

  Сите соби се со приватно купатило со туш кабина, фен, клима уред, телефон, мини бар (со доплата), сеф (со доплата), керамички под, сателитска тв , балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, вечера, попладневна торта и кафе, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00 – 22.00 часот, попладневна ужина. Не е вклучено: сите увозни пијалоци, сите флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, À la Carte ресторани, сладолед, турско кафе, пијалоци во диско клуб.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, бар за ужина, бар на базен и плажа. Докотр, шопинг центар, телефон, факс, интернет се со доплата. WI FI интернет конекција се доплаќа.

 • Плажа

  Хотелска плажа со камчиња. Лежалки за сонце и чадори се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Отворен и затворен базен за возрасни и деца. Фитнес соба, турска бања, сауна, спортови на вода, масажа, пинг понг, билијард се со доплата. Забавни програми во текот на денот и навечер. Мини клуб за деца од 04 - 12 години.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација