THE NORDİC HOTEL

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо THE NORDİC HOTEL

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на Кемер на 55км од аеродормот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 18 соби.

  • Стандардни соби (22м², една спална, купатило, макс. 2+2лица).

  Сите соби се со приватно купатило со туш кабина, фен, влечки, клима, телефон, мини бар (со доплата), сеф (со доплата), мини кујна, сателитска тв со музички канали, балкон.

 • Услуга

  Ноќевање со појадок - шведска маса за појадок од 08.00 – 10.30 и лоби барот е отворен 24 часа и е со доплата. Не е вклучено: храна и пијалоци освен за појадок, услуга во соба, храна и пијалоци на плажа.

 • Содржини

  Ресторан за појадок, лоби бар. Доктор на барање, телефон, пералница, факс се со доплата. WI – FI на јавни површини е бесплатно.

 • Плажа

  Хотелска плажа со камчиња и песок 3000m од хотелот. Лжалки и чадори се со доплата.

 • Спорт и забава

  Надворешен базен со дел за деца.

 • Веб страна на хотелот

Локација