TTH Hydros Club

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • TTH Hydros Club
 • 46 слики
 • Затворен и отворен базен
 • Центар на градот
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Песочно-камчеста плажа
 • На плажа
 • Теретана и СПА

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо TTH Hydros Club

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на Кемер на 59 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 341 соба лоцирани во главна зграда и неколку споредни.

  • Клуб стандардни соби (16 - 20m², спална со француски кревет или 2 единeчни кревети + екстра кревет, купатило, макс. 2 лица),
  • Хотелски стандардни соби (16 - 20m², една спална со француки кревет или 2 единечни кревети + екстра кревет, купатило, макс. 2+1 лице).

  Сите соби се со приватно купатило со када, фен, клима, телефон, мини бар (се дополнува само вода и сокови), електричен бокал, сет за чај и кафе, сеф, ламинатен под, LED TV со сателитски програми и музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено - шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек и вечера, попладневна ужина, чај, кафе, колачи, полноќна ужина. Сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, сладолед во одредено време, турски и италијански À la Carte ресторани со претходна резервација и еднаш за време на престојот. Не е вклучено: сите увозни пијалоци, флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, енергетски пијалоци, услуга во соба, рибен À la Carte ресторан со претходна резервација и со доплата.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, À la Carte ресторани – турски, италијански и рибна кујна, ужина на плажа, витамински и лоби бар, диско. Докторска услуга, чување деца, перење и хемиско чистење, шопинг центар, телефон, факс, фризер се со доплата. WI-FI (ниска брзина) во главните области од хотелот е бесплатно.

 • Плажа

  Хотелска приватна плажа со камчиња и песок. Лежалки, чадори и крпи се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Надворешен и внатрешен базен за возрасни и деца, слајдови на вода, фитнес соба, турска бања, сауна, пинг понг, одбојка на плажа. Со доплата: спортови на вода, масажа и центар за убавина. Забави програми во текот на денот, натпревари покрај базен и на плажа, шоу програми навечер. Мини клуб за деца од 04 – 12години, со дневни и вечерни програми, игралиште за деца, мини диско навечер.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца
 • Плажа
  • Лежалки за плажа

Локација