Valeri Beach Hotel

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Valeri Beach Hotel
 • 39 слики
 • Центар на градот
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Отворен базен
 • Плажа со камчиња
 • На плажа

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Инфо Valeri Beach Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на Кемер на 55км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 73 соби во главна зграда и 13 економски соби во анекс зграда.

  Стандардни соби  (20м², една спална соба, едно купатило, макс. 2+1 лице).

  Економски соби (20м², една спална соба, едно купатило, макс. 2+1 лице, се наоѓаат во анексот кој не е поврзан со главната зграда).

  Сите соби се со сопствено купатило со туш и када, фен, клима, телефон, сеф (со доплата), мини бар (празен), сателитска тв и музички канали, тепих на подот, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, ручек, вечера, стандардни локални алкохолни (пиво, локална вотка, џин, вино) и безалкохолни пијалоци од 10:00 до 21:00 часот.

  Не е вклучено: сите увозни пијалоци, храна и пијалоци на плажа, сите пијалоци после 21:00 часот, сладолед, свежо цедени сокови, турско кафе, флаширани пијалоци.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, барови покрај базен и на плажа. Доктор на барање, перење алишта, телефон, факс, интернет, фризер, продавници се со доплата. WI-FI интернет со доплата.

 • Плажа

  Хотелот е на плажа со камчиња. Лежалките, чадорите за сонце и крпите за плажа се бесплатни (крпите може да се менуваат на секои два дена). Економските -парк собите се околу 200 м. од хотелот и има пат помеѓу.

 • Спорт и забава

  Надворешен базен со посебен дел за деца, турска бања, сауна, пинг понг, пикадо. Со доплата се спортови на вода, масажа, билијард.

  Забавни програми двапати неделно со жива музика.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Локација