Viking Nona Beach

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Viking Nona Beach
 • 32 слики
 • Наша препорака
 • Центар на градот
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Отворен базен
 • Плажа со камчиња
 • На плажа

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Инфо Viking Nona Beach

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на Кемер на 55км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 94 соби во две згради.

  Стандрадни соби (18 – 25 м²,спална соба, купатило, макс.2+2лица).

  Сите соби се со приватно купатило со туш кабина и фен, клима уред, телефон, мини бар (со доплата), сеф (со доплата), под со паркет, сателитска тв со музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено - шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладне закуски, колачи, чај, кафе, вечера, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00 до 23.00 часот, сладолед во одредено време, концентрирани овошни сокови.

  Не е вклучено: сите увозни пијалоци, сите флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, услуга во соба, турско кафе, храна и пијалоци на плажа, храна и пијалоци после 23 часот.

 • Содржини

  Главен ресторан, снек бар, лоби бар и бар покрај базен. Доктор на барање, перење алишта, телефон, факс, интернет, чување деца, изнајмување кола се со доплата. WI-Fi во лобито е бесплатно.

 • Плажа

  Хотелска плажа со камчиња. Лежалки, чадори и крпи се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Надворешен базен за возрасни и деца. Жива музика еднаш неделно.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Содржини

 • За деца
  • Клуб за деца
 • Плажа
  • Лежалки за плажа

Локација