Kremlin Palace

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Lara
 • Kremlin Palace
 • 45 слики
 • Наша препорака
 • Песочна плажа
 • 3 деца бесплатно сместување
 • Аква парк
 • Затворен и отворен базен
 • Тениски терен
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Дете до 12,99 - бесплатно сместување
 • За деца
 • Фамилијарни
 • На плажа
 • Теретана и СПА

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Kremlin Palace

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Лара на 15 км од аеродромот и 17 км од центарот на Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 498 соби.

  • Делукс соби (28-35 м²; една спална, едно купатило, макс. 2+1
  • Фамилијарни делукс соби (45 м²; две спални соби одвоени со врата, едно купатило, макс.4 лица
  • Фамилијарни делукс апартмани (55 м²; лоциран на последниот кат од хотелот, две спални соби одвоени со врата, две купатила, макс.4 лица),
  • Quadro делукс соби (40 м²; една спална соба со француски кревет + еден единечен кревет + софа, едно купатилo, макс.2+2 лица),
  • Family Lake House соби (60-75 м²; сместени во градината крај базенот, керамички плочки на подот, две одвоени спални, две купатила, тераса, директен пристап до заеднички базен, макс.4 лица),
  • 4 соби за лица со попреченост.

  Ултра Сѐ вклучено - шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, вечера, ужини во текот на денот и доцна навечер, 24ч храна и пијалоци, сите домашни и стандардни увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци, свежо цеден сок, минибар со безалкохолни пијалоци, вода и пиво се дополнуваат секојдневно, сладолед во попладневните часови. Не е вклучено: луксузни увозни пијалоци, флаширани пијалоци, специјални вина, увозни вина, енергетски пијалоци, SPA Juice бар, услуга во соба, À la Carte ресторани со претходна резервација и со доплата.

 • Услуга

  Ултра Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, ужина во текот на денот, вечера, сите локални безалкохолни и алкохолни пијалоци, како и некои стандардни увозни пијалоци, À la Carte ресторани со претходна резервација и еднаш во текот на престојот. Премиум луксузни пијалоци, увозни пијалоци кои не се на мени листата, услуга во соба, специјални вина, енергетски пијалоци, флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, второто користење на À la Carte ресторани дополнително се наплатуваат.

 • Содржини

  Главен ресторан - шведска маса, À la Carte ресторани: Gulet (медитерански) и Taurus (стек ресторан), барови низ хотелскиот комплекс. Доктор, перална и хемиско чистење, фризер, телефон, факс, интернет, компјутерски игри, шопинг центар, изнајмување кола дополнително се наплатуваат. WI-FI интернет во хотелот е бесплатен.

 • Плажа

  Хотелска песочна плажа, со бесплатни лежалки, чадори за сонце и крпи за на плажа.

 • Спорт и забава

  Отворени и затворени базени за возрасни и деца, олимписки базен, Аква парк, тениски игралишта, кошарка, гимнастика, одбојка на плажа, турска бања, сауна, соба со пареа, џакузи. Спортови на вода, осветлување за тениските терени, куглање, билијард, соба со игри, сите масажи и третмани во СПА центарот се наплатуваат. Забавна програма во текот на денот покрај базен и на плажа, натпревари, вечерни шоу програми. Мини клуб за деца од 4-12 год. со специјални дневни и вечерни програми.

 • Внимание

  Забелешка: поради новите мерки за заштита од ковид-19, хотелот го задржува правото за промена на некои содржини без претходна најава.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца
 • Плажа
  • Лежалки за плажа

Локација