Heaven Beach Resort & Spa

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Side
 • Heaven Beach Resort & Spa
 • 81 слики
 • За парови
 • Анимација
 • Бесплатно WiFi
 • Затворен и отворен базен
 • Тениски терен
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Само за возрасни
 • Песочно-камчеста плажа
 • На плажа
 • Теретана и СПА

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Heaven Beach Resort & Spa

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во областа Кизилагач на 10км од Манавгат и 90км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 263 соби

  • Стандардни соби (30-40м², една спална соба, едно купатило, макс.2 лица)
  • Супериор апартман со поглед на море море (48м², две спални соби без врата помеѓу, едно купатило, макс.4 лица),
  • Делукс апартмани (35м², една спална соба, една дневна соба, џакузи, макс.2 лица),
  • 2 соби за хендикепирани лица.

  Сите соби се со приватно купатило со туш кабина и фен, папучи, централен клима уред, телефон, мини бар (се дополнува со вода, безалкохолни пијалоци и пиво секој ден), електричен бокал, сет за кафе и чај, сеф, сателитска телевизија и музички канали, ламинатен под, балкон. WI – FI интернет конекција е бесплатна.

 • Услуга

  Ултра сѐ вклучено – шведска маса со појадок, доцен појадок, ручек, попладне кафе, торта и чај, вечера, закуска доцна навечер, сладолед за време на одредени часови во барот покрај барот на базен, сите локални и некои стандардни увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци, свежо цеден сок само за појадок, À la Carte ресторани ресторани со претходна резервација и само еднаш за време на престојот. Бар на плажа од 10:00 до 18:00 часот. Не е вклучено: увозни пијалоци кои не се на мени листата, сите флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, специјални вина, наргиле, пури, услуга во соба.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, À la Carte ресторани ресторани: италијански, турски и рибен ресторан, лоби бар, бар покрај базен и бар на плажа. Со доплата: доктор, чување деца, перална и хемиско чистење, телефон, интернет и компјутерски игри, фризер, шопинг центар, изнајмување кола. Wi-Fi интернет конекција е бесплатна во целиот хотел.

 • Плажа

  Хотелска плажа со каменчиња и песок, со бесплатни лежалки, чадори за сонце и пешкири на плажа. Приватните павилјони се со претходна резервација и се доплаќаат.

 • Спорт и забава

  Отворени и затворени базени за возрасни, фитнес центар, турска бања, сауна, одбојка на плажа, пинг понг, гимнастика. Се доплаќаат: спортови на вода, СПА центар и центар за убавина, масажа, часови за нуркање, билијард, куглање, компјутерски игри. Забавни програми со професионален тим во текот на денот и шоу програми навечер

 • Веб страна на хотелот

Локација