Larissa Beach Club

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Side
 • Larissa Beach Club
 • 24 слики
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Дете до 12,99 - бесплатно сместување
 • Отворен базен
 • Плажа со камчиња
 • На плажа

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Larissa Beach Club

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во областа Кумкој на 4км од центарот на Сиде и 55км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 300 соби.

  • Стандардни Соби: (24м², една спална соба, едно купатило, макс. 2+1 лице).
  • Фамилијарни Соби: (46м², една спална соба со француски кревет, друга спална соба со кревети на спрат или два единечни кревети, едно купатило, макс. 3+1 лице).

  Сите соби се со приватно купатило со када и фен, клима уред, мини бар (празен), сеф (со доплата), телефон, керамички под, сателитска телевизија и музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено – шведска маса со појадок, доцен појадок, ручек, вечера, попладневно време за чај, сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10:00 – 22:00 часот, бар на плажа од 10:00 – 17:00 часот. Не е вклучено: сите увозни пијалоци, свежо цедени сокови, сите флаширани пијалоци и пијалоци во лименка, сладолед, турско кафе, сите пијалоци и храна после 22:00 часот, пијалоци во Диско клубот.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, лоби бар, бар покрај базен. Доктор, перење, сеф на рецепција, телефон, факс, интернет и компјутерски игри се доплаќаат. WI-FI интернет конекција во лоби е бесплатна.

 • Плажа

  Хотелска плажа со камчиња, со бесплатни лежалки и чадори.

 • Спорт и забава

  Надворешен базен за возрасни и деца, лизгалка на вода, турска бања, сауна, соба со пареа, гимнастика, одбојка на плажа, пинг – понг. Се доплаќа: спортови на вода, масажа и билијард. Забавни програми во текот на денот и навечер. Мини клуб за деца од 4 – 12 години, детско игралиште, Мини диско.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација