Ozlem Garden Hotel

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Side
 • Ozlem Garden Hotel
 • 29 слики
 • Во близина на центарот
 • Песочна плажа
 • Бесплатно WiFi
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Отворен базен
 • Дете до 11,99 - бесплатно сместување
 • На плажа

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Ozlem Garden Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Кумкој на само 500м од центарот на Сиде и на 64км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 84 соби, лоцирани во бунгалови и анекс зграда.

  • Стандардни соби (25м², лоцирани во бунгалови, една спална соба, едно купатило, тераса, макс. 2+2 лица).
  • Економски соби (18-20м², во главна зграда, една спална соба, едно купатило, балкон, макс. 2+1 лице),

  Сите соби се опремени со сопствено купатило со туш, фен, сплит клима уред, телефон, мини бар (вода и минерална вода само на пристигнување), сеф (со доплата), керамички под, сателитска ТВ и музички канали, тераса. (Анекс зградата e двокатна без лифт)

 • Услуга

  Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, ручек, попладневно кафе, чај и колачи, вечера, локални алкохолни и безалкохолни појалоци до 24.00 часот, концентрирани овошни сокови. Не е вклучено: увозни пијалоци, свежо цедени сокови, турско кафе, сладолед, сите флаширани пијалоци, специјални вина.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса. Доктор на повик, перална, телефон, изнајмување кола дополнително се наплаќа. WI-FI интернет конекцијата е бесплатна во лоби и во собите.

 • Плажа

  Хотелска песочна плажа, со лежалки и чадори за сонце кои не се наплаќаат.

 • Спорт и забава

  Надворешен базен за деца и возрасни, турска бања, пинг-понг. Со доплата: спортови на вода.

 • Веб страна на хотелот

Локација