Sural Garden

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Side
 • Sural Garden
 • 21 слики
 • Опкружен со зеленило
 • Песочна плажа
 • Бесплатно WiFi
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Отворен базен
 • Теретана

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Sural Garden

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Чолакли на 9км од Сиде и 55км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 169 соби во главната зграда и во анекс згради

  • Стандардни соби (26м², една спална соба, едно купатило, макс. 2+1 лица),
  • Мезонети (30м², две спални соби, едно купатило, макс. 4 лица).

  Сѐ вкучено - отворена шведска маса за појадок, ручек, вечера, попладневно кафе, чај и колачи, ноќни закуски, сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци до 00:30 часот, сладолед во одредени часови, храна и пијалоци на плажа од 10.00 до 17.00 часот. Не е вклучено: увозни пијалоци, сцежо цедени сокови, турско кафе, флаширани пијалоци.

 • Услуга

  Сѐ вкучено - отворена шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневна закуска, вечера, полноќна закуска, сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10:00 до 00:30 часот, À la Carte ресторан со претходна резервација еднаш за време на престојот. Не е вклучено: увозни пијалоци, специјални вина, свежо цедени сокови, услуга во соба, сите флаширани пијалоци.

 • Содржини

  Главен ресторан за отворена шведска маса, барови покрај базенот и на плажа. Доктор на барање, телефон, факс, интернет, сеф со доплата. WI – FI интернет е бесплатен во лоби.

 • Плажа

  Хотелска песочна плажа 250м од хотелот. Лежалки, чадори за сонце и пешкири за на плажа се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Надворешен базен за возрасни и деца, лизгалка, фитнес центар, турска бања, пинг-понг, одбојка на плажа. Спортови на вода, масажи со доплата. Лесна анимациска програма во текот на денот и навечер. Мини клуб за деца од 04-12 години.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација