Sural Garden

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Side
 • Sural Garden
 • 21 слики
 • Опкружен со зеленило
 • Песочна плажа
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • Отворен базен
 • Теретана

SURAL GARDEN HOTEL - 3* - COLAKLI – MANAVGAT Локација : Хотелот се наоѓа во Чолакли на 9км од Сиде и 55км од аеродромот во Анталија. Сместување : Вкупно 169 соби во главната зграда и во анекс згради. Стандардни соби (26м², една спална соба, едно купатило, макс. 2+1 лица), Мезонети (30м², две спални соби, едно купатило, макс. 4 лица). Сите соби се со приватни купатила со туш кабини и фен, клима уре

Инфо Sural Garden


SURAL GARDEN HOTEL - 3* - COLAKLI – MANAVGAT


Локација: Хотелот се наоѓа во Чолакли на 9км од Сиде и 55км од аеродромот во Анталија.


Сместување: Вкупно 169 соби во главната зграда и во анекс згради. Стандардни соби (26м², една спална соба, едно купатило, макс. 2+1 лица), Мезонети (30м², две спални соби, едно купатило, макс. 4 лица). Сите соби се со приватни купатила со туш кабини и фен, клима уред, телефон, мини бар (вода се дополнува секојдневно), сеф (со доплата), керамички под, сателитска ТВ и музички канали, балкон.


Услуга: Сѐ вкучено - отворена шведска маса за појадок, ручек, вечера, попладневно кафе, чај и колачи, ноќни закуски, сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци до 00:30 часот, сладолед во одредени часови, храна и пијалоци на плажа од 10.00 до 17.00 часот. Не е вклучено: увозни пијалоци, сцежо цедени сокови, турско кафе, флаширани пијалоци.


Сместување: Главен ресторан за отворена шведска маса, барови покрај базенот и на плажа. Доктор на барање, телефон, факс, интернет, сеф со доплата. WIFI интернет е бесплатен во лоби.


Плажа: Хотелска песочна плажа 250м од хотелот.  Лежалки, чадори за сонце и пешкири за на плажа се бесплатни.


Спорт и забава: Надворешен базен за возрасни и деца, лизгалка, фитнес центар, турска бања, пинг-понг, одбојка на плажа. Спортови на вода, масажи со доплата. Лесна анимациска програма во текот на денот и навечер. Мини клуб за деца од 04-12 години.


 


www.sural.com.tr


Хотелот е реновиран во 2020 год.


 


ЗАБЕЛЕШКА: ПОРАДИ НОВИТЕ МЕРКИ ЗА ЗАШТИТА ОД КОВИД-19, ХОТЕЛОТ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА НЕКОИ СОДРЖИНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.


 


Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација